АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф (Мілян) відвідав Східну колегію в Айхштетті

Середа, 29 лютого 2012, 15:18
24-25 лютого 2012 року Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський, відвідав Східну колегію (Collegium Orientale) в Айхштетті (Німеччина), в якій навчається група українських семінаристів, - повідомив д-н Олег Шепетяк, економ Київської архиєпархії.
24-25 лютого 2012 року Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський, відвідав Східну колегію (Collegium Orientale) в Айхштетті (Німеччина), в якій навчається група українських семінаристів, - повідомив д-н Олег Шепетяк, економ Київської архиєпархії. Візит Владики Йосифа розпочався зустріччю із ректором Паулем Шмідтом, екс-ректором Андреасом Тірмаєром та віце-ректором Олександром Петринком про співпрацю в минулому і плани на майбутнє. Відтак єпископ очолив Літургію Напередосвячених Дарів у каплиці Колегії. На Літургії були  священики та семінаристи, які мешкають і навчаються в семінарії. Ввечері єпископ зустрічався зі студентами, які ставили йому різноманітні запитання та розповідали про свої здобутки і проблеми. Слід відзначити, що Східну колегію створив Айхштеттський єпископ Вальтер Мікса 1 вересня 1998 року для навчання і формування студентів богослов'я зі Східних Церков, як греко-католицьких, так і православних. Перебуваючи в одній семінарії, студенти спільно моляться, навчаються, відпочивають тощо. Це дає їм можливість пізнати різні християнські культури та ввійти в екуменічний діалог. Чи не найбільшою групою студентів у Східній колегії є українські семінаристи, які розпочинали своє навчання у вітчизняних семінаріях і продовжують його в Німеччині. «Співпраця Української Греко-Католицької Церкви почалася з перших днів існування Колегії. Вагомий внесок у розвиток цієї співпраці зробив попередній ректор архимандрит Андреас Тірмаєр. Сьогодні наша співпраця продовжується завдяки старанням ректора Колегії монс. Пауля Шмідта і віце-ректора о. Олександра Петринка», - відзначив Владика Йосиф.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next