АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф відвідав із душпастирським візитом греко-католиків Вишневого

Понеділок, 31 жовтня 2016, 17:11
30 жовтня 2016 року владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, відвідав із душпастирським візитом громаду Святої Анни УГКЦ у Вишневому.

Єпископ очолив у парафії Архиєрейську Божественну Літургію. Разом із ним співслужили: о. Володимир Мальчин, адміністратор парафії, о. Василь Чудійович, канцлер Київської архиєпархії, та о. Роман Небожук. 

Під час проповіді архиєрей зосередився на християнській любові. На прикладі Євангелії владика пояснив, що Господь заохочує любити тих, хто не здатний відповідати добром, і тих, хто чинить кривду. За словами проповідника, ця заповідь є нелегкою. Тому, як зауважив єпископ, людині потрібно передусім любити  Бога: «Усе, що маємо в цьому світі, Бог дарував нам з рації своєї любові. Якщо наша любов буде взоруватися на Його любові, тоді не буде нам важко сприймати когось, хто зветься недругом». 

Архиєрей звернув увагу на дійство, яке було після молитви. «Сьогодні нашою молитвою зробимо крок до досконалості нашого духовного та літургійного життя. Освячуючи хрест і наріжний камінь для будови парафіяльного центру, стаємо свідками дієвої Божої любові. Це також крок до нашої досконалості, через що свідчимо, що ми здатні згуртуватися задля святої ідеї. Ця благодать базується на нашій із вами любові до Бога та Його Церкви», - наголосив архиєрей. 

По завершенні Літургії єпископ разом із духовенством та парафіянами прибули до Святопетрівського, що на Київщині, де владика освятив хрест і наріжний камінь для майбутнього парафіяльного центру Святих Володимира і Ольги. 

Як поділився у соціальній мережі о. Володимир Мальчин, хоча попереду ще багато роботи, але добрий початок покладено через звершений цього дня літургійний чин: «Ми молились у чині: "Благословенним і знаменованим хай буде місце оце на дім молитвенний, на честь і славу Бога, у Пресвятій Тройці славленого, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь".  Із Божою допомогою і підтримкою жертводавців сподіваємося довести розпочате діло до благого завершення», - зазначив священик. 

Прес-служба Київської архиєпархії 

ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next