АКТУАЛЬНО

Владика Юліян (Ґбур): Проповідь Божого Слова та особистий приклад – запорука успіху катехизи

Четвер, 19 березня 2009, 11:17
«Сьогодення відкриває перед нами безліч технічних можливостей, якими можемо урізноманітнити методики викладання катехизи, – зазначив Владика Юліян.
«Особистий приклад катехита є ґрунтом, на якому насіння його науки приносить плід в серцях учнів. Наш стиль життя має показувати цінності, в які віримо та про які говоримо. Це перший важливий елемент катехизи, який робить її успішною».  Про це сказав Єпарх Стрийський 18 березня 2009 року вітаючи катехитів та вчителів християнської етики на семінарі «Новітні методи катехизи» у Стрию. «Сьогодення відкриває перед нами безліч технічних можливостей, якими можемо урізноманітнити методики викладання катехизи, – зазначив Владика Юліян. Натомість сьогодні хочу звернути вашу увагу на двох невід’ємних аспектах якісної катехизи та морального виховання учнів.  Насамперед це особа самого вчителя, добрий приклад якого дуже важливий в ділянці релігійного навчання». Іншим суттєвим елементом катехизи є проповідь Божого Слова, «з якого випливають правди віри та засади моральної поведінки. Через це наше навчання і особиста віра мають кормитися та керуватися Святим Письмом. Катехиза має завжди черпати свій зміст з живого Божого Слова, переданого через Святе Письмо та Передання», – підкреслив Єпарх Стрийський. Катехитична комісія Стрийської єпархії 18 березня 2009 року провела в Стрию семінар «Новітні методи катехизи». До участі в семінарі запрошенні катехити і вчителі християнської етики м. Стрия та Стрийщини. Учасники семінару проаналізували  труднощі в процесі катехизації і шляхи їх подолання та взяли участь в майстер-класі з практики використання годин духовного спілкування з учнями різних вікових категорій.

о. Павло Худ
керівник Прес-служби Стрийської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next