АКТУАЛЬНО

Владики Віталій Кривицький та Олександр Язловецький особисто привітали Главу УГКЦ з 50-річчям

Субота, 09 травня 2020, 10:39
8 травня 2020 року Блаженнішого Святослава, Отця і Главу УГКЦ, відвідали київські римо-католицькі єпископи: владика Віталій Кривицький, правлячий єпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні, та владика Олександр Язловецький, єпископ-помічник цієї дієцезії. Із Блаженнішим Святославом гостей зустрічав владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ.

Головною метою візиту владик РКЦ було бажання особисто привітати Предстоятеля УГКЦ з його 50-річчям. Владики Віталій та Олександр побажали Блаженнішому Святославу щедрих Божих дарів та запевнили у братній єдності, підтримці й солідарності.

При цій нагоді учасники зустрічі обговорили важливі елементи співпраці католицьких єпископів УГКЦ та РКЦ на теренах Центральної України, особливо в часи посткоронавірусного суспільства.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next