АКТУАЛЬНО

Волонтери Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я відвідали геріатричний пансіонат з нагоди дня Святого Миколая

Понеділок, 21 грудня 2020, 13:04
18 грудня святий Миколай від Комісії УГКЦ у справах охорони завітав у Львівський геріатричний пансіонат, що на вулиці Медової печери, 71. Про це Департаменту інформації УГКЦ повідомили працівники Комісії.

«Дуже тішимося, що змогли разом із подаруночками передати трошки любові й уваги тим, хто цього так потребує, а це близько 300 старших одиноких людей, частина яких з інвалідністю!!! Наші чудові волонтери «Майстерня милосердя» спекли смачнющі імбирно-медові пряники, спакували подаруночки, а чудовий Ангелик роздав ці пакуночки стареньким... Також  наші подарунки поїхали до діток у Словіту», - розповіла пані Мирослава Полець, референт Комісії.

«Безмежна вдячність усім, хто долучився до цієї доброї справи коштами, солодощами, фруктами та іншими товарами, низько вам вклоняємося і дякуємо за Ваші милосердні серця.  Отці з Патріаршого дому відслужать Служби Божі за усіх жертводавців», - запевняють у Комісії.  

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрещення – початок християнського життя, нове народження з води і Духа10 квітня

У 47-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно про важливе» Глави УГКЦ продовжив роздуми про сутністю Таїнств Христової...

МЕДІА
Prev Next