АКТУАЛЬНО

Волонтери УКУ подарують військово-польовому госпіталю мобільний пральний комплекс

Понеділок, 05 жовтня 2015, 15:58
Центр волонтерства УКУ «Волонтерська сотня» зібрав кошти і облаштував мобільний пральний комплекс для Військово-медичного клінічного центру західного регіону (ВМКЦЗР). Урочисте вручення відбудеться завтра об 11.00 год на території вишу, що на вул. Козельницька, 2 а.

Спеціалізовану пральну машину відправлять для бійців АТО у складі 66-го виїзного військово-польового госпіталю, який дислокований у Красноармійську.

Цей комплекс - це цілком автономна мобільна пральна машина, яку волонтери УКУ виконали згідно з вимогами ВМКЦЗР. У такій пральній машині можна буде розділити прання для звичайних хворих та хворих з гнійними травмами та інфекційними захворюваннями. Також можна буде сушити одяг. Загалом комплекс складається з 4 пральних машин; 2 машин для сушіння білизни; 2 ємностей-сховищ для зберігання води, кожна з яких по 500 л; глибинного насосу подачі води для закачування додаткової води в резервуари-сховища; системи фільтрів для ґрунтовної очистки води.

Однією з переваг мобільного прального приладу є можливість використання, окрім електромережі, ще й системи автономного живлення завдяки дизельним електрогенератором потужністю 6,4 кВт.

Для облаштування даного приладу Військово-медичний клінічний центр західного регіону передав волонтерам УКУ відповідну техніку – кунг та шасі ЗІЛ-13, на базі якої створено пральну машину.

Загальна вартість мобільного прального комплексу становить 115 тисяч гривень.

Фінансову підтримку проекту надали працівники та студенти УКУ, а також Єпископська Конференція Італії.

До проекту долучилися генеральний директор ТОВ «Робітня» Оксана Кокошко (безкоштовне виготовлення і надання електричного щита), працівник університету Юрій Тинітовський (проектування та інсталяція обладнання), Назар Ястремський та Володимир Джичко (проектування та інсталяція електропроводки), Мирослав Сеник та Роман Радь (підтримка виконання робіт), Володимир Волоцюга та Ігор Кравчук (підготовчі роботи), о. Петро Терлецький та Мирон Кравчук (координація виконання робіт), Василь Стефанів та Тарас Зінченко.

Прес-служба УКУ

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next