АКТУАЛЬНО

Вперше Комісія УГКЦ у справах родини розпочала онлайн-навчання для подружніх пар “Від сім’ї до сім’ї. Зростати, свідчити, служити”

Понеділок, 20 липня 2020, 13:50
18 липня розпочалася навчальна програма сімейного служіння “Від сім’ї до сім’ї. Зростати, свідчити, служити” для священничих подружжів і подружніх пар мирян.

Умови карантину змусили  переформатувати навчання в онлайн-режим. А це створило додаткові можливості: зібрати більше людей, залучити тих, кому далеко добиратися (із віддалених куточків нашої країни та з-за кордону), оптимізувати навчальний курс і зробити його ефективнішим та цікавішим.

Першу зустріч провели голова Комісії УГКЦ у справах родини о. Василь Нестер з дружиною Юлею та подружжя Романа і Наталі Прокопівих.

Зосередили увагу на мотиваційній частині служіння сім’ї іншим сім’ям, цінності кожного християнського подружжя та його місії. Також розповіли учасникам про теми курсу, завдання, формат на їхню активність упродовж програми навчання. Навіть встигли попрацювати у менших групах (через Zoom).

Навчальний семінар навчає та мотивує подружні пари:

  • Як планувати, організовувати і вести зустрічі;
  • Про види зустрічей і матеріали для них;
  • Що означає бути апостолами сімейного служіння;
  • Про богословські аспекти шлюбу;
  • Про вчення Католицької Церкви про шлюб і сім’ю;
  • Про психологію подружніх стосунків;

Теми семінару допоможуть отримати базові знання про те, навіщо, як і що організовувати для сімей на вашій парафії.

Детальніше про програму

Дякуємо усім священничим подружжям, учасникам мирянам, викладачам, що зголосилися нести Світло від своїх сімей іншим сім’ям!

rodyna.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next