АКТУАЛЬНО

Вперше в новому храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ м. Харкова відбулися єрейські свячення

Понеділок, 24 липня 2017, 17:31
У неділю, 23 липня, у нижньому храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла катедрального собору Святого Миколая УГКЦ м. Харкова відбулися єрейські свячення о. Олега Рибчака. Архиєрейську Літургію очолив Екзарх Харківський владика Василь, який рукоположив диякона Олега у пресвітерський сан.

Варто зазначити, що священичі свячення в новому храмі відбувалися вперше.

Розділити радість нововисвяченого священика приїхали його мама та бр. Ярослав – співбарт із Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Після Святої Літургії владика Василь привітав о. Олега і побажав йому бути вірним учнем Христа.

Нововисвячений єрей подякував Богові за дар життя, за покликання, владиці Василю – за свячення і довіру, а також мамі – за підтримку.

Отець Олег Рибчак народився 3 січня 1987 року в с. Брошнів Рожнятівського району Івано-Франківської області. Закінчив Київську Трьохсвятительську духовну семінарію. Служитиме в Харківському екзархаті.

Прес-служба Харківського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

«Закриваючи свого носа і рота медичною маскою, не заблокуймо свого серця муром байдужості та злості!» — владика Богдан Дзюрах29 березня

Сьогодні багато дискусій ведеться про те, чи і як проводити масові богослужіння, як уділяти Святе Причастя. Проте, на мою думку,...

МЕДІА
Prev Next