АКТУАЛЬНО

Уперше в історії в Івано-Франківську проводиться Митрополичий Синод

Середа, 30 травня 2018, 11:41
30 травня 2018 року назавжди увійде в історію Української Греко-Католицької Церкви на Прикарпатті, адже саме цього дня скликаний перший в історії Синод Єпископів Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Робоча зустріч розпочалася з Архиєрейської Божественної Літургії, на якій єпископи просили Божої мудрості та присутності Духа Святого на синодальних зустрічах. Після чого був зачитаний декрет Митрополита Володимира про скликання Синоду, відповідно до кан. 133, § 1, п. 2 Кодексу канонів Східних Церков.

Відтак відбулося урочисте складання присяги.

Загалом у синодальних засіданнях беруть участь усі єпископи Івано-Франківської митрополії: Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), Єпарх Коломийський Василь (Івасюк) та Єпарх Чернівецький  Йосафат (Мощич).

Протягом засідань владики розглянуть питання Стратегії розвитку Митрополії. Головною ж темою зустрічі стане втілення рішень Синоду Єпископів з 2017 року щодо молитовно-літургійного життя в Івано-Франківській митрополії. Триватимуть засідання впродовж двох днів.

Секретаріат Синоду Івано-Франківської Митрополії УГКЦ запрошує всіх до молитви за успішність проведення Синоду.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами
прес-служби Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next