АКТУАЛЬНО

Уперше в Одесі відбулися дні духовної віднови для подружніх пар

Середа, 08 листопада 2017, 11:47
Від 3 до 5 листопада в Одесі пройшли «Подружні реколекції» – дні духовної віднови для подружніх пар. Відзначимо, що зустріч у цьому форматі для мирян у нашому місті відбулася вперше.

Реколекції проводилися в монастирі отців паллотинів, що в римо-католицькій церкві Святого Климентія. Саме там під час заходу і проживали всі його учасники. Оселившись у світлих кімнатах монастиря, вони мали змогу відійти від своїх повсякденних справ і зосередитися на роздумах про вдосконалення взаєморозуміння та суть подружнього життя.

У зустрічі взяли участь шість місцевих пар, які протягом відведеного для наук і роздумів часу, відкривали свої серця для Бога і один для одного, переосмислювали і зміцнювали свої стосунки.

Науки вели три досвідчені пари аніматорів: Зеновій і Віра Кузимків (Львів), Богдан і Ольга Чайківські та Василь і Ірина Семенови (Тернопіль).

«Подружні реколекції» організовані молоддю парафії Андрія Первозванного (м. Одеса, вул. Гімназична, 22/24) Одеського екзархату Української Греко-Католицької Церкви, у взаємодії з рухом «Подружні зустрічі» за підтримки Комісії у справах родини УГКЦ, Благодійного фонду імені митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS» в рамках Соціальної ініціативи «Хтось не зробить».

Прес-служба Одеського екзархату

 

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next