АКТУАЛЬНО

Вперше в Україні діти взяли участь у Зелених канікулах з Богом

Четвер, 27 липня 2017, 09:51
Протягом трьох днів на парафії Приподобної Параскеви Стрийської єпархії, що в с. Кавськo, тривали Зелені канікули з Богом. Це був особливий час для дітей, щоб через створений світ-природу стати ближчими до Бога-Творця.

Кожен день розпочинався з Божественної Літургії.  Адміністратор парафії о. Олег Кобель готував для дітей проповіді на екологічну тематику. Учасники табору обов’язково повинні були мати елемент одягу зеленого кольору і велосипед.

Після Богослужіння відбувалося освячення  велотранспорту й перегони на ньому. Протягом дня діти брали участь у численних заходах: перегляд фільму, банси, змагання, естафети й ековікторини. Особливістю табору були ігри з вивчення флори і фауни рідного села. Протягом півгодини діти повинні були віднайти 35 різних видів дерев, які ростуть у селі, а за 45 хвилин – сфотографували 20 видів тварин і птахів.

Церковне подвір’я діти прикрасили малюнками та графіті на тему «Відповідального ставлення до енергоносіїв, лісу, води». А ще вони розпалювали ватру, пекли картоплю та ковбаски, співали і танцювали. Закінчувався день спільною молитвою, коротким духовним словом та благословенням на ніч.

У  день закриття Зелених канікул діти взяли участь у конкурсі знавців Святого Письма. Переможці отримали в подарунок кавун та морозиво, якими пригостили всіх учасників.

Західне бюро Живого ТВ за матеріалами сайту www.paraskeva.org.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1190
clr:53
cch:-no-
sql:0.0969
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,328,120
m: 2,972,696