АКТУАЛЬНО

Вперше зимовий табір для дітей провели у Косові Коломийської єпархії

Понеділок, 21 січня 2019, 10:14
Цього року вперше при парафії Святого Василія Великого відбувся зимовий табір для дітей «Ісусе, народися в моєму серці».

До його проведення долучилися: батьки, парафіяни храму, сестринство, приватні підприємці, дирекція школи, молодіжна християнська організація «Діти світла». Парафіяльні аніматори бр. Олег Корпанюк, Марина Сікорська, Марія Колобейчук, Юлія Шкрібляк – проводили катехизацію, роботу у групах, банси, ігри. У таборі брали участь більше ніж 60 дітей.

Особливим днем зимового відпочинку став візит садиби св. Миколая у Пістині. Тут діти змогли побавитися, взяти участь у командних конкурсах, а найголовніше – зустрітися зі Святим Миколаєм», який поблагословив їх і спільно заколядував.

Як кажуть організатори, завдяки спільним зусиллям кожного діти залишились задоволені і щасливі, адже вперше вони мали можливість побувати в зимовому таборі при церкві.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа30 листопада

У 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа на Літургії читається євангельський уривок про милосердного самарянина (Лк. 10, 25-37). Нижче...

МЕДІА
Prev Next