АКТУАЛЬНО

Усе живе, вся природа очікує на цілісне навернення людини до Бога

Четвер, 06 жовтня 2016, 16:58
3 та 4 жовтня відбулися перші екологічні місії задля порятунку створіння на теренах Луцького екзархату. У цей час референт Бюро з питань екології УГКЦ о. Володимир Лещишин побував у м. Дубно та м. Луцьк. У Дубно референт відвідав Дубенський медичний коледж та парафію Вознесіння Господнього УГКЦ, а у Луцьку – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та парафіяльну спільноту монастиря Святого Василія Великого отців василіан.

У навчальних закладах референт провів лекції, під час яких учасники пригадали про глобальні екологічні проблеми сьогодення і застановилися над причинами їх виникнення. За допомогою фото та відео презентації студенти мали змогу наочно побачити наслідки безвідповідальної діяльності людини, які вже сьогодні є загрозою для

життя і здоров’я самої ж людини, а також ознайомились із екологічним вченням Католицької Церкви та діяльністю екологічного Бюро УГКЦ.

Другим етапом місії була зустріч із парафіяльними спільнотами. Після Святої Літургії отець виголосив духовну науку, в якій пригадав вірним про наше християнське екологічне покликання – бути добрими управителями Богом створеного світу. «Все живе, вся природа очікує на цілісне навернення людини до Бога. Саме через нас, через наші гріхи вона терпить і, за словами апостола Павла, очікує визволення», - підкреслив проповідник. На завершення зустрічі молились молебень до Бога Творця, дякуючи за Його щедрі дари і, перепрошуючи за шкоду, завдану природі.

Всі учасники заходів отримали від Екобюро тематичні пам’ятки, а парафіяльні храми – світлодіодні прожектори. Нехай ці маленькі подарунки допоможуть їм пам’ятати про покликання кожної людини – бути охоронцем Божого створіння.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next