АКТУАЛЬНО

Всесвітній День соціальної справедливості

Понеділок, 20 лютого 2017, 12:14
У рамках акції «Всесвітній День соціальної справедливості», що відзначається щороку 20 лютого, Комісія УГКЦ Справедливість і Мир проводить ряд заходів у різних єпархіях в Україні. Так, 19 лютого 2017 року у м. Городок на Львівщині відбулася зустріч у колі парафіян храму Преображення Господнього на тему «Християнський спосіб противлення злу».

У контексті сучасних подій доповідач зустрічі заступник голови Комісії УГКЦ «Справедливість і мир»,о. Олег Лука розповів учасникам про християнське бачення та розуміння зла у світі, суспільстві, особистому сприйнятті. Спільно розглянули також питання сфери праці та християнського погляду на відповідальне виконання власних обов′язків.

Окремо зосередились на євангельському твердженні «Не противтеся злому», а також вченню Церкви щодо захисту батьківщини, погляді на війну і на практичних кроках щодо противлення злу, серед чого головним є євангельське підставляння «іншої щоки» на різноманітні удари і атаки зла. І це є творення добра, діла любові і практикування чеснот як ефективний спосіб знешкодження та обеззброєння гріховних злих впливів, творення справедливості та миру в суспільстві.

Інформаційна служба Комісії УГКЦ «Справедливість і мир»

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 2020 року до духовенства, монашества і мирян30 жовтня

Цьогорічне постсинодальне послання «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!» єпископи УГКЦ присвятили темі бідності. У документі,...

МЕДІА
Prev Next