АКТУАЛЬНО

Всеукраїнська рада Церков проведе виїзне засідання на Донбасі

Середа, 26 жовтня 2016, 14:52
Глави українських Церков і релігійних організацій відвідають Донецьку область, щоб помолитися за Україну, поспілкуватися з місцевою владою, журналістами, представниками місії ОБСЄ.

Організаційні деталі та програму заходів представники конфесій обговорили 25 жовтня під час засідання Секретаріату ВРЦіРО, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Виїзне засідання Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій відбудеться наступного тижня. Під час поїздки планується зустріч глав Церков і релігійних організацій з керівництвом Служби безпеки України та Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації.

Крім цього, представники конфесій спланували заходи, присвячені відзначенню 20-ліття діяльності ВРЦіРО, основна частина яких відбудеться 29 листопада 2016 року.

Окрему увагу Секретаріат ВРЦіРО приділив законодавчим змінам, пов’язаним з перереєстрацією статутів релігійних організацій та збереженням їх неприбуткового статусу. Йдеться про прийняті нещодавно законопроекти № 5050 та № 5067.

Нагадаємо, що раніше Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій закликала російських релігійних діячів та Всесвітню раду Церков сприяти звільненню заручників на Сході України як прояв милосердя.

Інститут релігійної свободи

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next