АКТУАЛЬНО

Вулицями Ковеля пройшла Хресна хода

Середа, 15 березня 2017, 13:55
У неділю, 12 березня 2017 року, відбулася Хресна дорога вулицями міста Ковеля. Цю молитву організували монаші спільноти редемптористів і францишканців разом із парафіянами. З нами спільно молилися священики та вірні з Шацька, Положева, Старої Вижівки та християни інших конфесій.

Хрест несли по черзі миряни, спільноти «Матері в молитві», Ковельська організація «Союз Українок», лікарі, вчителі, спільнота ГО «Реабілітаційний центр», міська влада та всі охочі. Діти та молодь несли великий прапор України. У цій ході безпеку руху забезпечувала міська поліція.

«Наша участь у цій Хресній дорозі дала нам можливість глянути на страждання Ісуса Христа, на ціну нашого спасіння, а також у цій покаянній ході ми випрошували в Бога благословення та миру для нашої многостраждальної Батьківщини України. Адже ми знаємо, що наш народ терпить агресію, зневаги та наруги від войовничого сусіда-Росії та своєї безбожної, корумпованої влади. Ці важкі рани в нашому суспільстві, які стікають кров’ю наших воїнів і героїв-мучеників, жертвуємо Богові, щоб наше життя змінилося на краще», - наголосила Тамара Васильчук, учасниця Хресної ходи.

Тамара Васильчук

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next