АКТУАЛЬНО

Вулицями студентського містечка Львівської політехніки пройшла Хресна хода

Четвер, 04 квітня 2019, 13:20
3 квітня 2019 року, у середу четвертого тижня Великого посту, вулицями студентського містечка Національного університету «Львівська політехніка» пройшла вже традиційна для Центру студентського капеланства Хресна хода.

Як і зазвичай, молитва розпочалася зі спільної Літургії Напередосвячених дарів і продовжилася розважаннями над стаціями. Цього року молилися Хресну дорогу, роздуми для якої 25 березня 2005 року написав тодішній префект Конгрегації віровчення кардинал Йозеф Ратцінгер, а потім Папа Венедикт XVI.

Очолили Хресну ходу студентські капелани – о. Юрій Остапюк, о. Ігор Хомічак та о. Мар'ян Мисяковський. Супроводжували її семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, які щотижня допомагають капеланам у праці зі студентами в гуртожитках. Разом зі студентами над страстями Христовими розважали викладачі, представники ректорату та інститутів Національного університету «Львівська політехніка», дирекція та працівники студмістечка, прихожани студентського храму Блаженного священномученика Олексія  Зарицького, мешканці студентського містечка та молодь Львова.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.facebook.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next