АКТУАЛЬНО

В'язничний капелан побував у Личаківській виправній колонії №30 з йорданською водою

Понеділок, 22 січня 2018, 12:48
Час Йорданських свят для всіх нас асоціюється з відвідинами домівок зі свяченою водою. Відбулися ці відвідини й у Личаківській виправній колонії №30.

21 січня 2018 р., як зазвичай у неділю, до установи завітав в'язничний капелан Львівської архиєпархії УГКЦ отець Тарас Мирка та відслужив Божественну Літургію. По завершенні молитви душпастир окропив святою водою тимчасові помешкання засуджених. Під час відвідин усі, хто відбуває покарання, мали нагоду поспілкуватися зі священиком і разом колядувати.

Також капелан навідався до медичної частини установи, відвідав ув'язнених, які перебувають у дільниці посиленого контролю, а також благословив приміщення, у яких готують їжу для засуджених.

Нехай воплочений Спаситель назавжди оселиться в серцях ув’язнених та працівників пенітенціарної системи, а Його благословення допомагає долати всі труднощі та виклики щоденного життя.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Популізм. Збайдужіння. Радикалізація суспільства. Основні тези зі Звернення єпископів УГКЦ щодо виборчого процесу в Україні18 травня

Днями на Інформаційному ресурсі УГКЦ було оприлюднено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до...

МЕДІА
Prev Next