АКТУАЛЬНО

В'язничний капелан побував у Личаківській виправній колонії №30 з йорданською водою

Понеділок, 22 січня 2018, 12:48
Час Йорданських свят для всіх нас асоціюється з відвідинами домівок зі свяченою водою. Відбулися ці відвідини й у Личаківській виправній колонії №30.

21 січня 2018 р., як зазвичай у неділю, до установи завітав в'язничний капелан Львівської архиєпархії УГКЦ отець Тарас Мирка та відслужив Божественну Літургію. По завершенні молитви душпастир окропив святою водою тимчасові помешкання засуджених. Під час відвідин усі, хто відбуває покарання, мали нагоду поспілкуватися зі священиком і разом колядувати.

Також капелан навідався до медичної частини установи, відвідав ув'язнених, які перебувають у дільниці посиленого контролю, а також благословив приміщення, у яких готують їжу для засуджених.

Нехай воплочений Спаситель назавжди оселиться в серцях ув’язнених та працівників пенітенціарної системи, а Його благословення допомагає долати всі труднощі та виклики щоденного життя.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next