АКТУАЛЬНО

«Я взяв глибоко до серця прохання медиків про молитву», – Блаженніший Святослав

П'ятниця, 23 жовтня 2020, 11:37
Ситуація із поширенням COVID-19 погіршується, тому і лікарі, і хворі, кількість яких невпинно продовжує зростати, потребують нашої молитви. Про свою молитовну підтримку всіх медичних працівників і тих, що захворіли, запевнив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Під час зустрічі із працівниками Патріаршої курії УГКЦ Глава Церкви розповів, що «узяв глибоко до серця прохання медичних працівників про молитву». Звертаючись до с. Севастіяни Карвацької, голови Комісії УГКЦ у справі душпастирства охорони здоров’я, Блаженніший Святослав попросив передати медпрацівникам його вдячність за їхнє жертовне служіння та запевнення про молитву.

Глава Церкви також висловив сподівання, що вірні Української Греко-Католицької Церкви в усіх єпархіях та екзархатах не переставатимуть підносити до Бога свої молитви за медичних працівників та усіх, хто хворіє, адже хвороба не відступає і кількість хворих щодня лише зростає.

Молімося разом!

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next