АКТУАЛЬНО

Єпархії та екзархії УГКЦ на Сході і Півдні України свої труднощі долатимуть спільно

Понеділок, 18 листопада 2008, 23:11
17 листопада 2008 року у Києві, у заміській резиденції Глави УГКЦ, під проводом Блаженнішого Любомира відбулося засідання єпископів, які здійснюють своє служіння на Сході та Півдні України. Учасниками зустрічі були Преосвященні Владики Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський, Василь (Івасюк), Екзарх Одесько-Кримський, Йосафат Олег (Говера), Екзарх Луцький, та Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Київської архиєпархії. У роботі також взяли участь по одному священикові із перелічених структурних одиниць УГКЦ.
17 листопада 2008 року у Києві, у заміській резиденції Глави УГКЦ, під проводом Блаженнішого Любомира відбулося засідання єпископів, які здійснюють своє служіння на Сході та Півдні України. Учасниками зустрічі були Преосвященні Владики Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський, Василь (Івасюк), Екзарх Одесько-Кримський, Йосафат Олег (Говера), Екзарх Луцький, та Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Київської архиєпархії. У роботі також взяли участь по одному священикові із перелічених структурних одиниць УГКЦ. Метою зустрічі, як про це пояснив Блаженніший Любомир, було бажання випрацювати напрямки спільних дій та заходів, скерованих на удосконалення душпастирського служіння для вірних УГКЦ у цій частині України. "Кожна із структурних одиниць Церкви на Сході і Півдні нашої країни переживає подібні труднощі, які краще долати разом. Тому ми хотіли їх передусім окреслити, а тоді встановити, що і коли ми можемо удосконалити", – розповів Предстоятель УГКЦ. За його словами, серед труднощів, які потрібно вирішити є потреба забезпечення належної душпастирської опіки кожного вірного нашої Церкви, потреба постійної духовної і інтелектуальної формації священиків, які тут душпастирюють, кращого забезпечення їхніх матеріальних потреб. Для розв’язання цих та інших потреб, учасники зустрічі вирішили свої засідання проводити систематично (раз на 3 місяці). Крім того для вирішення окремих, специфічних труднощів буде запрошено чи то представників монаших чинів і згромаджень, чи єпархіальних економів, чи ректорів семінарій. Наступна зустріч єпископів, які здійснюють своє служіння на Сході та Півдні України відбудеться наприкінці січня 2009 року.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наш народ не склав тест на людяність. Це найбільший біль», — священник, який перехворів коронавірусом27 травня

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перетнула позначку у 20 тисяч — населення невеликого міста, на кшталт Генічеська чи...

МЕДІА
Prev Next