АКТУАЛЬНО

Єпархію святого Йосафата з осідком у місті Парма (США) нанесли на Інтерактивну карту УГКЦ

Середа, 22 березня 2017, 11:40
Понад 40 парафій Єпархії святого Йосафата з осідком у місті Парма (США) було нанесено на Інтерактивну карту УГКЦ. Це стало можливим завдяки активній співпраці курії Пармської єпархії.

Єпархія включає парафії в південних та деяких північно-східних штатах у районі Великих озер: Флорида, Джорджія, Північна Кароліна, Огайо, Теннессі, Західна Вірджинія та частково Пенсильванія. Українців греко-католиків на цих теренах налічується щонайменше 11 тисяч.

Пармська єпархія стала другою повністю нанесеною адміністративно-територіальною одиницею УГКЦ після Стемфордської єпархії. Сьогодні триває робота з пошуку інформації та додавання до карти парафій інших єпархій у США: Чиказької та Філадельфійської. Адміністрація Інтерактивної карти буде вдячна за будь-яку допомогу в цьому.

Окрім того, за останні тижні були додані поодинокі парафії та осередки УГКЦ в Європі. Серед них громада УГКЦ у місті Барселона (Іспанія), українська греко-католицька парафія у місті Новара (Італія), церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Сопів, Івано-Франківська область), Каплиця-усипальниця родини Шептицьких (с. Прилбичі, Львівська область) та інші.

Також на мапі з’явився цікавий об’єкт - каплиця Різдва Пресвятої Богородиці у місті Андресіто, Аргентина. Каплиця заснована наприкінці 1980-х років для українських емігрантів, які селилися у цій місцині від 1970-х років.

Нагадаємо, адміністрація карти продовжує збирати дані для Інтерактивної карти щодо розкладу літургій у парафіях та душпастирствах. Будемо раді будь-якій допомозі чи пораді.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next