АКТУАЛЬНО

Єпископ Йосиф Мілян на Вінниччині освятив наріжний камінь для нового храму УГКЦ

Понеділок, 23 вересня 2019, 11:43
21 вересня 2019 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, завітав із душпастирським візитом у місто Козятин, що на Вінниччині, де освятив наріжний камінь для будівництва нового храму УГКЦ.

Архиєрея хлібом-сіллю зустріли місцеві греко-католики. Спершу діти парафії привітали владику віршованими словами, якими виявили радість торжества. Опісля з вітальним словом звернувся до високого гостя парох місцевої громади о. Антон Борис. Душпастир подякував владиці за візит та запросив його очолити Божественну Літургію.

Як розповів о. Антон, молитва відбулася на подвір’ї храму Святих Кирила і Методія, який перебуває на стадії будівництва. Із владикою Йосифом співслужили понад десять священників із Вінницького та Житомирського протопресвітерств. По завершенні Божественної Літургії відбувся чин освячення наріжного каменя. Відтак парафіяни радо спілкувалися з архиєреєм, дякували йому за душпастирську опіку та запевнили його у щирих молитвах.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next