АКТУАЛЬНО

Єпископи УГКЦ молилися на гробі святого апостола Петра

Субота, 21 лютого 2015, 09:15
20 лютого о 17:00 єпископи Синоду УГКЦ молилися на гробі святого апостола Петра у Ватикані. Божественну Літургію за мир в Україні очолив Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

Богослужіння на гробі верховного апостола було центральною частиною паломництва ієрархів УГКЦ до Вічного міста. Додамо, що вранці українські єпископи зустрілися зі Святішим Отцем, Наступником апостола Петра.

На Богослужінні була також Тетяна Іжевська, посол України при Апостольській Столиці.

Увечері єпископи завітали до українського собору Святої Софії в Римі. У головній українській святині за кордоном єпископи молилися за припинення війни в Україні та заспівали молитовний гімн “Боже великий, єдиний”. Вітав гостей о. Марко Семеген, президент товариства “Свята Софія”. Він вручив єпископам медалі патріарха Йосифа Сліпого, виготовлені з нагоди 30-ї річниці його смерті.

Цього ж вечора посол Тетяна Іжевська вручила Главі УГКЦ Грамоту за “вагомий особистий внесок у розбудову класичної та церковної дипломатії, а також з нагоди візиту "Аd Limina" до Апостольської Столиці разом із Синодом Єпископів УГКЦ”.

 

Прес-служба товариства “Свята Софія”

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next