АКТУАЛЬНО

Єпископи УГКЦ зі США прибули в Рим для ad limina Apostolorum

Вівторок, 18 лютого 2020, 08:32
Єпископи Української Греко-Католицької Церкви зі США разом зі всіма єпископами Східних Католицьких Церков Америки прибули в Рим для ad limina Apostolorum (паломництво до гробів Верховних апостолів).

Візит єпископів – це передусім паломництво до гробів апостолів, звідки наступники апостолів черпають живу воду з самих джерел християнства, а також це вияв церковного сопричастя з Апостольським престолом. Візит до Вічного міста передбачає окрему аудієнцію у Святішого Отця, а також відвідування різних ватиканських міністерств-дикастерій.

Як розповів Департаменту інформації владика Богдан Данило, правлячий єпископ Пармської єпархії УГКЦ в США, спершу делегація єпископів відвідала Конгрегацію для Східних Церков, де кардинал Леонардо Сандрі з радістю прийняв владик і розпитував, як розвиваються східні католицькі єпархії в США.

«Кардиналові Сандрі було приємно переконатися, що Католицька Церква в США не занепадає, а є знаком воскресіння. навіть більше, католицька віра шириться в інших містах Америки, зокрема на Заході та Півдні, де відкриваються нові східні католицькі громади», – відзначив єпископ.

За його словами, єпископи також мають на меті зустрітися з Конгрегацію з питань віри. А найголовніше – у четвер зустріч зі Святішим Отцем Франциском.

Додамо, що такі паломництва до Апостольської Столиці, які в Католицькій Церкві прийнято називати visita ad Limina, єпископи здійснюють кожних п'ять років для зустрічі зі Святішим Отцем як символ єдності з наступником святого апостола Петра.

 

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next