АКТУАЛЬНО

Єпископи Європи на зустрічі у Мінську: «Церква вірить у молодь і ставиться до неї з повагою та довірою»

Понеділок, 02 жовтня 2017, 13:21
«Церква глибоко вірить у молодь і ставиться до неї з повагою та довірою, як мати до своїх дітей», – ідеться у заключному зверненні Ради Єпископських Конференцій Європи, опублікованому в Мінську під час щорічної Пленарної асамблеї. Питання молоді − тема наступного Папського Синоду − було одним із головних питань зустрічі очільників Єпископських Конференцій Європи, яка проходила у столиці Білорусії з 28 вересня до 1 жовтня.

«Мінлива безформна культура, в якій ми живемо, доведений до відчаю повсюдний індивідуалізм, що породжує невпевненість і самотність, і деякі конфлікти та несправедливість, які досі глибоко шкодять великому благу миру − це ті причини, − ідеться у зверненні, − які спонукають нас бути поруч із людьми і допомогти їм відчути, що Євангеліє є проголошенням великого «так» життю, любові, свободі, радості: це наше «так» Христу».

«Ми хотіли б, – підсумовують президенти Єпископських Конференцій, − щоб слово Ісуса дійшло до серця Європи: "Не бійся, я з тобою". Не бійся, стара Європо, бути сама собою, віднови шлях отців, які мріяли, щоб ти стала домом народів і націй, родючою матір’ю дітей і цивілізацій, землею відкритого і повного гуманізму. Так, не бійся, довірся! Церква, з її глибоким досвідом людськості, є твоїм другом: з поглядом, зверненим до Христа, та Євангелієм у руці вона йде з тобою до майбутнього примирення, справедливості та миру».

Додамо, що Синод УГКЦ на зустрічі ієрархів Європи представляв Блаженніший Святослав. У рамках свого візиту він також мав нагоду відвідати та молитися разом із місцевою греко-католицькою спільнотою та висловити їм свою особисту підтримку та всієї УГКЦ.

 

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next