АКТУАЛЬНО

Євромайдан у Львові заслухав звернення Глави УГКЦ

Вівторок, 26 листопада 2013, 20:08
На площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку на львівському Євромайдані 26 листопада о 14.00 було зачитано звернення Блаженнішого Святослава до молоді, котра мирно протестує в Україні та світі, вболіваючи за євроінтеграцію України.

Слова підтримки Глави УГКЦ, котрі він сказав у соборі Святої Софії в Римі, озвучив о. Андрій Хомишин, капелан Львівської виправної колонії №48. Після їх зачитання вся громада помолилася за Україну та український нарід однойменною молитвою митрополита Андрея Шептицького.

На завершення спільної молитви молодь заспівала гімн України, котрий зі сцени виконали студенти Львівського державного музичного училища імені Станіслава Людкевича. Гімн лунав аж до Львівської опери – на всьому проспекті Свободи, котрий був ущерть заповнений мітингувальниками. За попередніми підрахунками організаторів, на Євромайдані у Львові вже зібралося близько 30 тисяч студентів.

Марта Зозуля
dyvensvit.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next