АКТУАЛЬНО

Ютуб-канал «Вітер-на-дії» проводить реколекції для молоді «Перебинтовані довірою»

Середа, 25 березня 2020, 10:40
На Ютуб-каналі «Вітер-на-дії» тривають онлайн-реколекцій, які проводить референт зовнішніх зв’язків ПМВ УГКЦ о. Віталій Храбатин.

«Коли вирушаєш у мандри, ніколи не знаєш, які несподіванки зустрінеш на своєму шляху.

Ніхто з нас не здогадувався, яким незвичайним буде Великий піст. Цього року ми по-особливому тримаємо дистанцію один з одним, але це в жодному разі не має стосуватися Бога. Щоб бути максимально близько до тебе у цих обставинах, пропонуємо тобі щодня разом з нами крокувати до Воскресіння», - читаємо на сторінці фестивалю «Вітер надії» у Фейсбуку.

Духовні науки для молоді «Перебинтовані довірою» о. Віталій розпочав 23 березня і проводить їх кожного дня о 14.00.

«Період Великого посту – це час крокування за Ісусом. Найперше з почуттям вдячності збираємося біля нашого учителя для того, щоб побачити те велике добро, яке він зробив для кожного з нас, а також захопитися нашою власною історією життя і покликання. Це не є бездоганне покликання, чи безпомилкове. Покликання, яке відкриває нам Бога і смак життя. Цей тиждень, який ми обрали, щоб спільно крокувати хочемо розважати над тим, наскільки ми перебинтовані довірою», - сказав священник під час першого дня реколекцій      

На таких віртуальних зустрічах о. Віталій вчить молодь долати страх, шукати відповідь, як рухатися у своєму покликанні, як перемагати ворога, який спонукає людей втікати від Бога, та як повсякчас довірятися Господу і покладати на Нього надію.

Триватимуть реколекції о. о. Віталія Храбатина до 28 березня.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.facebook.com/viternadii


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next