АКТУАЛЬНО

З благословення владики Василя Івасюка в Коломиї відбудеться ІІІ Міжрегіональний форум «Кооперація: інструмент наступу!»

Четвер, 06 грудня 2018, 11:40
11 грудня в Коломиї відбудеться ІІІ Міжрегіональний форум «Кооперація: інструмент наступу!», який організовують соціальний кооператив «Файні ябка» та Український кооперативний альянс.

Захід проходитиме за благословення Єпископа Коломийської єпархії УГКЦ Василя Івасюка та Єпископа Коломийського і Косівського УПЦ КП Юліана Галати за участю пастора церкви Віфанія Романа Филипіва.

Метою Форуму є обговорення  спільних зусиль  Церкви  та соціально відповідального бізнесу, громадських активістів, представників органів влади та органів місцевого самоврядування, жителів регіону щодо  співпраці та кооперації задля сталого розвитку громад.

Організатори зустрічі прагнуть створити майданчика для спілкування, обміну досвідом і налагодження плідного партнерства серед учасників форуму та забезпечити тривалий соціальний ефект форуму через подальшу популяризацію і реалізацію кращих ідей кооперативного руху.

До організації Форуму долучилися Український кооперативний альянс, благодійна організація «Прикарпатський інститут розвитку», релігійний портал «Християнський портал Прикарпаття» та благодійний фонд «Карітас-Коломия».

Про кооперацію, як нове дихання українських традицій, ітиме мова в доповідях представників.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next