АКТУАЛЬНО

З нагоди початку нового навчального семестру в Івано-Франківській духовній семінарії пройшла конференція

П'ятниця, 01 лютого 2019, 11:19
30 січня з нагоди початку нового навчального семестру ректорат Івано-Франківської духовної семінарії провів конференцію для семінаристів. Головною метою заходу було ознайомлення із функціонуванням новоствореної Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, а також деякими нововведеннями в ІФДС.

Конференція розпочалася спільною молитвою. Опісля віце-ректор ІФДС, проректор з навчальної частини ІФА о. д-р Андрій Чорненко звернувся з вітальним словом та від імені ректора семінарії прот. Олеся Будзяка та ректора ІФА митр. прот. Олександра Левицького побажав плідного нового навчального семестру. Конференція відбувалася двома етапами: спочатку проректор ІФА з наукової частини п. О. Білоус ознайомив братію з особливостями новоствореного закладу. Зокрема, звернув увагу на те, що академія 30 листопада отримала ліцензію Міністерства освіти і науки, а зараз проводиться активна профорієнтаційна робота. Опісля кожен міг звернутися з питаннями, що виникли, стосовно функціонування академії та отримати компетентну відповідь представників ректорату академії.

У другій частині конференції обговорювалися питання, пов’язані із семінарійним побутом. Модерували цю частину зустрічі о. Андрій Чорненко та о. Юрій Сидір – префект ІФДС. Для кращої співпраці брати-студенти ставили питання, висували пропозиції. Під час  конференції отці наголосили на важливих пунктах формації майбутніх священиків, зокрема зазначили про необхідність молитовного читання Святого Писання та приватної молитви. На завершення всі разом молилися про добрий початок нового навчального семестру.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ifds.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next