АКТУАЛЬНО

З початком Різдвяного посту засуджених жінок на Тернопільщині відвідали капелани

Вівторок, 01 грудня 2015, 13:43
28 листопада, на початок Різдвяного посту, засуджених жінок у Збаразькій ВК №63, що на Тернопільщині, відвідали реколектант і місіонер о. Василь Іванів, в’язничний капелан о. Омелян Колодчак, настоятель храму Христового Воскресіння о. Олексій Боднарчук і волонтери. Ув’язнені жінки мали змогу приступити до Тайни Сповіді, послухати мудрі науки о. Василя. Повідомляє Пенетенціарне душпастирство УГКЦ.

Отець Василь розказав про свій шлях пошуку Бога і про велику радість, коли віднайшов Його у Слові Божому. «Біблія – книга велінь Божих, – сказав о. Василь.  В ній ви віднайдете всю мудрість Божу, віднайдете відповіді на всі свої запитання. Після розкаяння, коли ми навертаємося до Бога, то повинні зректися своїх гріхів. Коли ми приходимо до Бога, то не повинні Його стидатися». 

Роздавши всім присутнім свічечки, священики разом з засудженими, помолилися за жертв Голодомору в Україні. Отець Омелян сказав: «Запаливши цю свічечку, я найперше закликаю вас запалити тепло у своєму серці один до одного. Ми сьогодні принесли вам хліб духовний, а вас просимо вшанувати своєю спільною молитвою пам’ять тих, в кого забрали хліб, який був необхідним для життя, попросити у Господа, щоб Він більше не допустив такого страхіття. Запаліть любов у своєму серці, бо Бог є любов. А Бога в нашому серці ніхто не в змозі загасити».

Департамент інформації УГКЦ

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць в Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next