АКТУАЛЬНО

З церкви - без окулярів

Неділя, 08 вересня 2013, 19:26
Чудо зцілення трапилося в храмі Покрови Пресвятої Богородиці в смт Покотилівка Харківської області. Парафіянка, котра мала поганий зір та носила окуляри з товстими лінзами, раптом під час ранішньої Святої Літургії стала добре бачити.

Трапилося це в неділю, 8 вересня 2013 року. Храм належить до Свято-Покровського василіанського монастиря Української Греко-Католицької Церкви.

Як говорить настоятель обителі, отець Йосип, після Служби Божої до нього підійшла схвильована жінка і розповіла, як помолившись біля ікони св. Пантелеймона і помазавшись оливою, котра стояла під образом, у неї відновився зір. З церкви вона пішла вже без окулярів.

Ікона св. Пантелеймона, яка знаходиться в храмі, вже досить стара. Разом з іконою у храмі виставлені й мощі святого цілителя.

Факт чудотворного зцілення планується задокументувати відповідним чином.

Роман Черемський

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next