АКТУАЛЬНО

За єдність між християнами помолилися у катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова

П'ятниця, 25 січня 2019, 10:39
22 січня Молебень за єдність між християнами помолилися у нижньому храмі Святих Верховних апостолів Петра і Павла катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова.

У Богослужінні, яке очолив владика Василь, єдналися владика Станіслав, Єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, Архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор Ісіченко УАПЦ(о), священики Вірменської Апостольської Церкви, Православної Церкви України, РКЦ, УАПЦ(о) та УГКЦ.

Пастирське слово виголосив владика Ігор, який наголосив, що завданням Церкви є пильнувати правду: “Будувати справедливість – значить жити за правдою, а правда є Христос!” Ми повинні виконувати те, до чого закликаємо, і це, підкреслив архиєрей,“є велика оздоровча місія Церкви у сучасному світі!”

Варто додати, що Тиждень молінь за єдність між християнами проходить у Харкові щороку. Духовенство та вірні різних Церков і конфесій почергово моляться у храмах міста.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next