АКТУАЛЬНО

За мир в Україні у Страдчі молилися і військовослужбовці

Четвер, 28 червня 2018, 11:48
27 червня понад 50 військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здійснили паломництво у Страдч, щоби взяти участь у прощі, присвяченій пам’яті страдецьких блаженних отця Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми, Дню мирянина та 1030-річчю Хрещення Київської України-Русі.

Опісля Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, відбулася Хресна дорога.

Близько тридцяти тисяч людей різного віку разом із солдатами строкової служби, контрактниками й учасниками ООС молилися за мир і злагоду в Україні, швидке одужання поранених, повернення воїнів Збройних сил України із фронту в рідні домівки живими та неушкодженими.

Вояки на чолі з Романом Курашем привезли зі собою польову кухню, щоб почастувати християн, що приїхали на цю духовну подію з усіх куточків України солдатською кашею. Також на прощі були присутні правоохоронці, рятувальники, медики, волонтери.

184-й Навчальний центр на чолі з капеланом о. Тарасом Свищем щорічно сприяє організації та проведенню прощі, а паломництво військовослужбовців стало традиційним і кожен охочий духовно очиститись може взяти в ньому участь.

Західне бюро «Живого ТБ» матеріалами www.kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next