АКТУАЛЬНО

За участю Народної хорової капели «Зоринка» з Тернополя відбувся різдвяний концерт у Вільнюсі

Понеділок, 30 грудня 2019, 10:42
26-27 грудня 2019 року Українська Греко-Католицька Церква Пресвятої Трійці м. Вільнюса спільно з Посольством України у Литовській Республіці організували різдвяний концерт української колядки у виконанні Народної хорової капели «Зоринка», яка прибула з міста Тернопіль.

Це колектив із сорокарічною історією, який є неодноразовим переможцем міжнародних та всеукраїнських фестивалів  хорового мистецтва. До його складу входять учні хорової школи імені Ізидора Доскоча – діти віком до чотирнадцяти років.

Концерт відбувся у двох храмах м. Вільнюса, зокрема, 26 грудня у храмі Святого Духа, а 27 грудня у храмі Святого Казимира.   

У концертній програмі взяв участь Посол України в ЛР Володимир Яценківський, голова Громади українців м. Вільнюса Н. Шертвітєнє, актив громади, учні українського класу, котрі прибули до Литви, за підтримки Уряду Литовської Республіки, з підконтрольної Уряду України території у Донецькій та Луганській областях, а також з м. Дніпра, на навчання протягом повного навчального року в міжнародній школі «Вільнюський литовський дім», викладачі цього навчального закладу, численні прихожани храмів та представники місцевих ЗМІ.

Під час концерту, що викликав велике щире захоплення слухачів, пролунали відомі в Україні та усьому світі різдвяні композиції, українські колядки, зокрема всесвітньо-відомий «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича.

До присутніх звернувся Посол України у Литві В. Яценківський, який привітав усіх учасників концерту та усіх присутніх з Різдвом Христовим. 

Захід продовжився дружнім спілкуванням виконавців з України, членів української громади, учнів українського класу, колективу Посольства у приміщенні Посольства України в ЛР, в якому також пролунали українські різдвяні колядки. Для дітей у Посольстві України в ЛР було організовано різдвяне солодке частування.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.osbm.lt.ua

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next