АКТУАЛЬНО

Задуматись над нищівною дією екологічного гріха закликали на Харківщині

Вівторок, 31 березня 2015, 10:17
29 березня 2015 року Божого у смт Покотилівка, що поблизу м. Харкова, у Свято-Покровському храмі при монастирі отців василіан була представлена Великопісна екологічна ініціатива «Екологічне навернення задля порятунку створіння», яку представив о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

На запрошення о. Йосипа Щура, ЧСВВ, який є ігуменом монастиря, екореферент представив екологічну ініціативу та виголосив екологічну проповідь, в якій наголосив на тому, що кожен з нас повинен у Великому пості задуматися також і над екологічною складовою християнської віри.

Священик розповів про екологічний гріх та його нищівну дію для усього людства. «Сьогодні, – зауважив отець Максим, – особливо в час Великого посту, усі ми повинні задуматися над нищівною дією гріха, в тому числі екологічного, та його жахливими відлуннями, наслідками у нашому житті. Для того щоб не допустити екологічного гріха, ми повинні змінити свою свідомість та свій спосіб мислення».

Після Святої Літургії представники молодіжної християнської організації УМХ м. Полтави Роман Костенко, Лілія Семкович, Аліна Гобона та Уляна Цимбір, які приїхали з отцем Максимом, представили та помолилися екологічну Хресну дорогу. Після цього священик дав кілька екологічних порад на кожен день, розповідаючи, як можна заощаджувати енергоносії та природні ресурси у власних домівках.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

«Одна з місій України – аби Європа не стала цинічною і байдужою», – Генеральний секретар ССЕЕ о. Дуарте да Куна14 червня

Нещодавно в Києві побував з візитом монсеньйор Дуарте да Куна, Генеральний секретар Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ). Візит...

МЕДІА
Prev Next