АКТУАЛЬНО

Захисники Донецького аеропорту та герої фільму «Кіборги» завітали до василіанського монастиря у Вільнюсі

Четвер, 10 травня 2018, 10:51
8 травня 2018 р. українські «кіборги» – захисники Донецького аеропорту Андрій Шараскін, Іван Трембовецький та актор фільму «Кіборги. Герої не вмирають» В’ячеслав Довженко завітали до василіанського монастиря у Вільнюсі.

Цього ж дня у кінопалаці Forum Cinemas Vingis у Вільнюсі відбулася презентації фільму «Кіборги. Герої не вмирають». Нагадуємо, що «Кіборги. Герої не вмирають» — український повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. 

Кінострічка є одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку на половину собівартості — майже 24 мільйони гривень. Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень. Прем’єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — у День Збройних сил України.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.osbm.in.ua


і
ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися із самого себе»03 липня

У нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next