АКТУАЛЬНО

Заповіт патріарха Йосифа отримає кожний випускник Тернопільщини

Вівторок, 20 червня 2017, 12:10
З благословення Митрополита і Архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василя (Семенюка), з ініціативи фундації "Справа патріарха Йосифа" та за підтримки народного депутата України Романа Заставного на Тернопільщині проходить акція "Заповіт патріарха Йосифа – кожному випускнику Тернопільщини".

«4764 випускники отримають Заповіт патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого, 125-річний ювілей від дня народження якого святкується в Україні у цьому році», - розповідає координатор акції, заступником начальника управління освіти Тернопільської державної обладміністрації Анна Зварич.

«Патріарх Йосиф з-поміж інших достойників українського народу є духовним світочем, ісповідником віри, науковцем світового значення, письменником, незламним захисником людської гідності, - додає Анна Зварич. - Хочемо, щоб молоді люди відкрили його постать для себе, бо життєвий шлях патріарха є добрим та натхненним прикладом для нас, тих, що сьогодні будують своє життя, прагнуть осягнути вершини людяності та справжнього успіху».

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next