АКТУАЛЬНО

Запрошує Х Літня школа «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького»

Четвер, 05 березня 2020, 11:57
Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету оголошує набір на навчання у Х Літній школі «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького» (29 червня – 5 липня 2020 р.)

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників із духовним спадком і діяльністю митрополита Андрея, розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями. Важливими складовими школи є її екуменічний характер, відкритість до діалогу, свобода інтелектуальних дискусій, невимушена й дружня атмосфера – усе це сприяє комфортному навчанню учасників, незалежно від їхнього релігійного світогляду та конфесійної приналежності.

Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, дискусії та обговорення у малих групах. Серед лекторів – провідні науковці та суспільні діячі: Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Ліліана Гентош, Тарас Возняк, Олег Турій. Завдання Школи – показати актуальність соціального вчення Церкви. Буде розглянуто питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики митрополита Андрея; конкретних проявів суспільної думки митрополита. Передбачається, що проблематика цих питань буде дискутуватися відповідно до викликів сьогодення. Школа також передбачає духовну та культурну програму: молитву в крипті собору Святого Юра, похід до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, поїздку місцями Андрея Шептицького, інтерактивні ігри, перегляд фільмів, відвідини храмів Львова, екскурсії по Львову та УКУ тощо.

На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин. До участі в навчанні запрошуються студенти, аспіранти й викладачі гуманітарних студій, вчителі, журналісти, мирянські та громадські активісти, а також усі, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від фаху та релігійно-конфесійної приналежності). Пріоритетом для організаторів є учасники віком від вісімнадцяти до сорока років, однак розглядають також кандидатури віком від сорока років, за умови високого рівня мотивації такого охочого.

Учасники проживатимуть у Молодіжному центрі святого Івана Боско: м. Львів, вул. Кривчицька дорога, 19, з 29 червня по 5 липня 2020 року. Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати на добирання до місця проведення літньої школи та повернення додому покривають самі учасники. Реєстраційний внесок учасника – 500 грн. сплачується у день приїзду. Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та анкета. Учасники, яких повідомлять про зарахування на літню школу, зобов’язані попередньо ознайомитися з матеріалами курсу, що їх їм надішлють організатори.

Остання дата прийому документів: 4 травня 2020 р. Відповідь про зарахування апліканти отримають до 15 травня 2020 р. Щоб подати заявку на літню школу, просимо заповнити форму, яка містить анкету та мотиваційний лист. Довідки за телефоном: (032) 240-99-40 та 3252 (внутрішній) та за електронною скринькою: irs@ucu.edu.ua

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://credo.pro

ПУБЛІКАЦІЇ

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету»27 жовтня

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету». Автор: протоієрей Ігор Шабан,...

МЕДІА
Prev Next