АКТУАЛЬНО

Зарваницька чудотворна ікона Богородиці об’єднала священнослужителів двох конфесій

Четвер, 31 травня 2018, 11:54
Зарваницька чудотворна ікона Божої Матері перебувала у Бродах Сокальсько-Жовківської єпархії протягом дев’яти днів. Поклонитися святині прийшли і священики Бродівського деканату Української Автокефальної Церкви на чолі з деканом - архимандритом Миколаєм (Мартином).

Разом з адміністратором  храму Воздвиження  Чесного Животворящого Хреста, УГКЦ, отцем-мітратом Ярославом Цариком вони відслужили  молебень до Пресвятої Богородиці. Як кажуть учасники цієї зустрічі, «спів хору  УАПЦ  Різдва Христового м. Броди торкнувся кожного відкритого до молитви серця.

Під час спільної молитви за Україну, за Помісну Українську Православну церкву присутні отримали задоволення і духовне піднесення. Такі духовні заходи сприяють єднанню християн усіх конфесій і українців».

До слова,  місто Броди вперше зустрічало чудотворну ікону Зарваницької Матері Божої у 1996 році.  На кордоні з селом Смільне священик УАПЦ  Михайло Захарець (на жаль, нині вже покійний)  та парафіяни урочисто передали  святиню  настоятелю храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, УГКЦ м. Броди о. Ярославу Царику. «В  той  морозний похмурий день наче сонце сяяло над Бродами, коли образ Пречистої несли вулицями міста. Потім священики і вірні обох громад  відслужили  спільний молебен до Богородиці перед чудотворною іконою», - ділиться спогадами Надія Забокрицька.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sokaleparchy.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next