АКТУАЛЬНО

Зарваниця приймала паломників із Словаччини

П'ятниця, 02 серпня 2019, 09:58
28-31 липня Марійський духовний центр «Зарваниця» знову приймав паломників зі Словаччини, а саме з села Ноціна Весь округу Михайлівці Кошицького краю. Супроводжував групу вірних священник греко-католицької парафії о. Радослав Загорський (Radoslav Zahorsky).

Перебуваючи у відпустовому місці, іноземні прочани взяли участь у Божественній Літургії в малій базиліці Зарваницької Матері Божої, яку відслужив сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Андрій Шалай спільно з о. Радославом. Після Богослужіння паломники відвідали святині Марійського духовного центру, молилися на Хресній дорозі та в «Українському Єрусалимі». Крім цього, паломники зі Словаччини відслужили Молебень до Богородиці словацькою мовою у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці.

Також відбулася зустріч з Архиєпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василем Семенюком, під час якої владика привітав іноземних прочан у святому місці та уділив кожному архієрейське благословення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next