АКТУАЛЬНО

Зарваницю відвідала делегація представників аграрного та ресторанно-туристичного бізнесу з Італії

Четвер, 24 жовтня 2019, 09:59
22 жовтня у адміністративному приміщенні Марійського духовного центру відбулася зустріч ректора МДЦ «Зарваниця» о. м. Володимира Фірмана, голови Золотниківської ОТГ п. Данила Бугая та членів кооперативу з представниками аграрного і ресторанно-туристичного бізнесу з регіону Модіка, що на о. Сицилія в Італії.

"Організовано зустріч у рамках створення  майбутньої Католицької багатофунціональної науково-освітньої академії, будівництво якої ведеться у МДЦ, та з метою розвитку кооперативного руху на території Зарваниці та цілої Золотниківської громади. Головна ціль, яку ставили перед собою учасники, - знайомство з діяльністю підприємств для подальшої співпраці, яка також передбачає створення у майбутньому об’єктів інфраструктури на паломницькому шляху до відпустового центру. Також  в подальшому академія планує отримати афіліацію з кооперативами, які успішно діють на о. Сицилія, що є дуже позитивним знаком для розвитку нашого закладу".

Під час зустрічі о. Володимир презентував гостям фермерське господарство «Зарваниця АГРО» та інші соціальні підприємства, які діють з ініціативи Марійського духовного центру та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Також іноземці мали можливість відвідати та краще ознайомитися з роботою ФГ «Зарваниця АГРО», цеху з розливу мінеральної води «Джерело Зарваниці» та інших проектів, головна мета яких полягає у створенні робочих місць та харитативній діяльності. Для подальшої співпраці запланований візит о. Володимира Фірмана та інших представників  кооперативу на о. Сицилія.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next