АКТУАЛЬНО

Зарваницю відвідали діти з Лисичанська

Вівторок, 26 березня 2019, 15:07
На запрошення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка з 24 по 26 березня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» перебували діти з м. Лисичанськ Луганської області. До відпустового місця разом з юними паломниками прибув адміністратор парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Лисичанськ о. Сергій Паламарчук.

Супроводжував гостей бр. Андрій Сокульський – студент сьомого курсу Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Діти почули розповідь про об’явлення чудотворних ікон та історію Зарваниці. Вони відвідали всі святині Марійського духовного центру, молилися на Хресній дорозі та побували в унікальному комплексі споруд  «Український Єрусалим».

Опісля лисичанські школярі зустрілися з вихованками колегіуму для дівчат «Знамення». Під час зустрічі всі разом роздумували над темою «Покликання», а на завершення переглянули повчальний фільм.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next