АКТУАЛЬНО

«Завданням Всеукраїнського тижня подружжя та сім’ї дякувати Богу за дар жити в родині», - о. Ігор Гріщенко

Четвер, 14 травня 2020, 10:01
«У травні Церква святкує Тиждень родини. Першим завданням такого тижня є дякувати Богу за дар бути і жити в родині. Це є основа наших молитов у цьому тижні», - це сказав 13 травня 2020 року, під час відеозвернення до користувачів соціальних мереж, протоієрей Ігор Гріщенко, голова Комісії у справах родини Київської архиєпархії УГКЦ.

Зокрема, о. Ігор зазначив, що така молитва має бути багатосторонньою: «Чоловіки дякують Богові за те, що Він подарував їм їхніх дружин. Жінки дякують за своїх чоловіків. Разом спільно вони дякують за плід їхньої любові – за їхніх діточок, тих, які мають, і тих, яких ще будуть мати. А діти мають можливість подякувати за своїх батьків».

За словами душпастиря, друга важлива річ цього тижня – це подивитися, ким є наше подружжя. «Якщо ми є християнське подружжя, то чи справді намагаємося дотримуватися тих норм, щоб стати добрим християнським подружжям? Чи ми знаходимо час, щоб щодня подивитися одне одному в очі, поділитися радістю?» - роздумував голова Комісії родин.

Ведучи далі, він наголосив, що акумулюючи всі зусилля, подружжя має подумати, що буде далі. «Багато хто каже, що від нас нічого не залежить, що від подружжя нічого не залежить… Це неправда. Ми повинні мати свій план. Це не є щось штучне, чого ми маємо дотримуватися. Ми маємо завжди цей план узгодити з волею Божою», - сказав на завершення о. Ігор.

Пресслужба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next