АКТУАЛЬНО

Завдяки акції «Великодній виграш» Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії допоможе сім’ям у кризі

Понеділок, 15 квітня 2019, 12:12
З першого дня Великого посту триває щорічна благодійна акція «Великодній виграш», яку організовує Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Щороку зібрані кошти витрачають на різні потреби молоді з вадами розумового чи фізичного розвитку або ж для дітей у складних життєвих обставинах. Цього ж року кошти спрямують на допомогу сім’ям у кризі, які звертаються у Центр підтримки сім’ї.

«Подружжя все частіше приходять за допомогою до нашого центру. Для них ми проводимо індивідуальні та групові психологічні консультації, майстер-класи, інтеграційні сімейні виїзди тощо. Тобто допомагаємо сім’ям зберегти їхній шлюб та вийти з кризи, з якою вони зіткнулися», – каже керівник Центру підтримки сім’ї Уляна Яжик.

Щоби взяти участь в акції «Великодній виграш» необхідно придбати лотерейний квиток вартістю 10 гривень. Кожен, хто придбає квиток, стає учасником розіграшу цінних призів, як-от: планшет, смартфон, Bluetooth колонки, навушники, флешки та шість путівок на літній спортивно-оздоровчий відпочинок.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://caritas-ua.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next