АКТУАЛЬНО

Завершилися Дні богопосвяченого життя в Івано-Франківській архиєпархії

Понеділок, 16 лютого 2015, 08:55
Завершилися Дні богопосвяченого життя в Івано-Франківській архиєпархії. Урочиста Архиєрейська Свята Літургія стала кульмінаційним моментом згаданого заходу, що тривав три дні.

Божественну Літургію очолив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні з владикою Йосафата (Мощича), Єпископа-помічника, о. Йосафата Бойка, ВС, синкела у справах монашества Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ та настоятелів місцевих чоловічих спільнот богопосвяченого життя.

Проповідь виголосив о. Йосафат Бойко, ВС, зазначивши, що “богопосвячене життя, день якого відзначає Католицька Церква саме в празник Стрітення Господнього, є способом життя самого Христа” і в такі непрості часи Церква закликає монашество, посвячених Богу осіб до особливого служіння ближнім і, у контексті нинішньої неділі – дня благодійсності і соціального служіння, до особливого служіння потребуючим”.

Проповідник прирівняв богопосвячених осіб до свічок, які всі люди тримали у руках засвіченими, мовляв, свічка корисна тоді, коли вона світить, навіть якщо згоряє, знищує себе для добра оточуючих. Подібно і богопосвячені особи, вони корисні, цінні, коли “згоряють” для Бога, для Церкви і для вірних через своє служіння і чинення діл милосердя.

Після Літургії Митрополит Володимир привітав всіх присутніх богопосвячених осіб від імені Церкви, духовенства і вірних, з оцим прекрасним празником і днем монашества.

Спільною світлиною та освяченням свічок завершилися Дні богопосвяченого життя.

www.katedra-ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next