АКТУАЛЬНО

«Збережіть життя ненароджених дітей України!»

Четвер, 02 квітня 2009, 15:49
«Збережіть життя ненароджених дітей України!» - такий заклик молитовно-просвітницької акції, яка відбудеться 7 квітня 2009 року на теренах Львівщини.
«Збережіть життя ненароджених дітей України!» - такий заклик молитовно-просвітницької акції, яка відбудеться 7 квітня 2009 року на теренах Львівщини. Цього року на заклик руху «За життя» відгукнулося значно більше спільнот ніж торік. Представники християнських та громадських організацій разом із священиками будуть молитися у гінекологічних центрах, в яких здійснюють аборти. "Сьогодні часто зустрічаємо негативне ставлення до зачатих але ще не народжених дітей. Їх не приймають, знищують. Ця «культура смерті» у великій мірі охопила й Україну. Ми йдемо, щоб донести правду про святість і красу людського життя, благословити матір і зачату дитину, молитись разом з Богородицею за майбутнє України. Адже кожна дитина є даром  Божим,  благословенням для сімї та народу. Молімось, щоби навчитися з вдячністю приймати цей дар", - розповідають організатори акції.

Леся Гусак

Програма молитовно-просвітницької акції:

«Збережіть життя ненароджених дітей України!»

7 квітня 2009 р. Б.

12:00            Молитва. Розповсюдження інформаційних матеріалів у гінекологічних центрах Львівщини, в яких здійснюють аборти. 15:00 —            Молебень до Богородиці (Храм Пресвятої Євхаристії, м. Львів). 19:00 —            Урочисте благословення на «Духовне всиновлення» у греко-католицьких храмах. Просимо всіх християн та людей доброї волі долучитися до спільної молитви.
ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next