Зелені свята в Будапешті
АКТУАЛЬНО

Зелені свята в Будапешті

Вівторок, 06 червня 2017, 11:23
Українці в Угорщині відсвяткували Зелені свята. Святкування розпочалося 4 червня, у день Зіслання Святого Духа, зі святкової Літургії в церкві Святого Михаїла, що на вулиці Ваці, 47, в якому українці збираються на богослужіння.

Молитву очолив о. Дам’ян Габорій у супроводі чоловічого хору «Новус». У своїй проповіді священик розповів про сенс П’ятдесятниці. Після Літургії святкування продовжилося в Будинку культури IX району в Будапешті, де присутні гості почали святкування з плетіння букетів, які священик освятив. А відтак відбулася концертна програма, яку підготував ансамбль «Кольори Карпат» Ужгородського коледжу культури і мистецтв, після якого відбулася святкова трапеза.

Захід був проведений за підтримки Товариства української культури в Угорщині та Cамоврядування українців  IX району Будапешта.

На другий день П'ятдесятниці українська громада після Божественної Літургії молилася панахиду за усопшого кардинала Любомира Гузара, який у 2008 році відвідав  українців у Будапешті з душпастирським візитом. Про візит Блаженнішого Любомира до Будапешта за цим посиланням: http://www.ukrajinci.hu/oldal.php?style=fullhir&id=202

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мова жестів – моя біологічна мова», - диякон Олег Плішило13 серпня

Із дияконом Олегом Плішилом ми познайомилися ще влітку минулого року. Пам’ятаю, як тоді ще семінарист Олег дуже відверто й завзято поділився...

МЕДІА
Prev Next