АКТУАЛЬНО

Згорів головний монастирський будинок скиту Унівської лаври УГКЦ

П'ятниця, 23 серпня 2019, 09:10
21 серпня перед опівніччю згорів головний монастирський будинок скиту Святого Андрея у Лужках Свято-Успенської унівської лаври УГКЦ (Рожнятівський р-н Івано-Франківської обл.).

Разом із ним згоріли всі особисті документи ченця Сергія, настоятеля, а також все, що там було. Нічого врятувати не вдалося, повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на ФБ-сторінку єромонаха Юстина Бойка, синкела у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ.

За попередніми даними, займання сталося через удар блискавки. Чернець Сергій живий, оскільки в той час якараз вийшов на подвір'я. Сам храм та інші приміщення не постраждали.

«Сумний для нас день, особливо для бр. Сергія, бо саме він той скит розбудовував власними руками та зусиллями, – пише єромонах Юстин Бойко. – Очевидно, що зараз у нього і в усіх шоковий стан, але після кількох днів буде прийняти рішення щодо подальшого».

www.religion.in.ua

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next