АКТУАЛЬНО

Згромадження Воплоченого Слова поповнилося новим священником

Вівторок, 17 травня 2022, 14:08
14 травня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі преосвященний владика Діонізій Ляхович, екзарх для українців-католиків візантійського обряду в Італії, рукоположив у пресвітери диякона Володимира Рудого, члена Згромадження Воплоченого Слова.

Із владикою Діонізієм співслужили: провінційний настоятель ЗВС Італії о. Андрес Бонелльо, ВС, ректор семінарії ЗВС в Італії о. Томас Бонелльо, ВС, та інші отці з Італійської провінції ЗВС. У святковій Архиєрейській Літургії взяли участь всі брати та сестри Чернечої родини Воплоченого Слова, які сьогодні проходять своє формування в Італії.

Для всієї Чернечої родини Воплоченого Слова нові священничі свячення одного зі співбратів у монашестві є надзвичайним святом, адже, у цей день Господь засилає своє благословення на все Згромадження. Новий священник у Христовій Церкві – це нова духовна підтримка для багатьох душ, це знак великої Божої опіки над своїм народом.

Пресслужба Згромадження Воплоченого Слова

ПУБЛІКАЦІЇ

Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика25 червня

Одного недільного ранку у Львові біля храму Святого Архистратига Михаїла зустрічаю маленького хлопчика. Його звуть Святославчик. Він з...

МЕДІА
Prev Next