АКТУАЛЬНО

З’їзд молоді в Аргентині

П'ятниця, 31 жовтня 2008, 15:39
У неділю, 26 жовтня відбувся ХІХ З’їзд молоді єпархії св. Покрови в Аргентині. Мимо зливного дощу і тропікальної бурі, 350 осіб прибули до парафії св. Володимира у Посадас, Місіонес.
У неділю, 26 жовтня відбувся ХІХ З’їзд молоді єпархії св. Покрови в Аргентині. Мимо зливного дощу і тропікальної бурі, 350 осіб прибули до парафії св. Володимира у Посадас, Місіонес. Зранку розпочалася реєстрація учасників, a після сніданку молодь прославляла Бога своїм співом. Після привіту хлібом і сіллю і коротким виступом молодіжної організації “Молодь Христові” з Посадас, отець парох Йосиф Газуда провів молитву, привітав учасників і уділив усім благословення, таким чином відкриваючи офіційно з’їзд. Згодом прочитано привіт і благословення Владики Михаїла (Микицея), Єпарха Аргентинського, привіт районного уряду який проголосив з’їзд як важним ділом для цілого столичного міста та інші привіти які надійшли з цієї нагоди. У рамках року християнського покликання проголошеного Синодом Єпископів УГКЦ; 30-річчя Єпархії; 100-річчя приїзду першого українського священика до Аргентини і 75-річчя Голодомору, молодь розважала над своїм християнським покликанням, як рівно ж над покликанням до духовного стану. Головну доповідь виголосив протоієрей Йосиф на тему “Дайте ви їм їсти” (Мт. 14:16), наголошуючи на способи якими ми можемо кормити свого ближнього через таланти, працюючи, служачи сумлінно у своїх парафіяльних спільнотах. "Тільки той, хто працює Христа ради віддає себе всеціло справді любить. Людина, яка не вживає Богом дані таланти, а живе самолюбно і скупо, це невдала особа", - відзначив проповідник. Після розважань вся молодь зібралася у храмі на Божественну Літургію. У проповіді протоієрей Йосиф підкреслив красу і велич богопосвяченого життя, заохочуючи учасників до позитивного відгуку на поклик Христа “Іди за Мною”. Після святої Літургії спожили спільний обід і зараз взялися до праці у групах, у яких відповідали на літургійні, історичні та церковні теми. Нагородою за добре виконану роботу були книги Біблії, дороговказ до скарбу – Христа. Під кінець зустрічі оглянули відео-фільм про чоловіка без рук але який не здався а навпаки повний радости служить Богові, співаючи і граючи на гітарі пальцями своїх ніг. Цей прекрасний приклад життя зворушив всіх присутніх і надав наснагу, заохочуючи їх ніколи не здаватись і ніколи не казати “Не можу” – ти можеш, Бог дав тобі таланти, уживай їх і корми свого ближнього.

Інформацію надав д-н Нестор Гарапчук

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next